• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles

E mbani mend Lavanjën? Aktorja do t’ju mahnisë me pamjen që ka sot

Me siguri të gjithë ata që e ndjekin serialin “Si ta quaj këtë dashuri” nuk e kanë harruar një nga personazhet që mori pjesë në fillim të serialit, ish-të dashurën e Arnavit, Lavanjën. Aktorja Sana Makbul e mori famën pikërisht nga ky serial dhe nga ky rol i vogël. Sot ajo vazhdon aktrimin duke luajtur në disa filme dhe seriale por ditët e fundit vëmendjen e ka tërhequr me pamjen e saj. 24-vjeçarja ka postuar disa foto nga seti i ri fotografik ku shfaqet me një pamje mahnitëse. Jo vetëm në look por edhe në veshje, Sana Makbul ka arritur të shfaqet modern me veshjet tradicionale të Indisë duke i lënë të gjithë pa fjalë me paraqitjen.