• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

E mbajti të fshehtë, zbulohet këngëtarja me të cilën do të bashkëpunojë Ardian Bujupi

2 ditë më parë, Ardian Bujupi njoftoi projektin e tij më të ri duke publikuar foto pranë një vajze, të cilës i dukeshin vetëm format e trupit. Ai tregoi se vajza që do të sjellë bashkëpunimin është shqiptare, megjithatë identitetin e saj preferoi ta mbante surprizë. Por byzylyku në dorën e saj i ka bërë fansat të mendojnë se ajo është këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, pasi ajo ka të njëjtin byzylyk në një foto në Instagram.

Kujtojmë se Xhensila dhe Ardiani kanë bashkëpunuar edhe më herët me këngën “Çika çika”, e cila është kthyer menjëherë në hit.

View this post on Instagram

NEXT SONG WITH…. #panorama 🇦🇱🇽🇰

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on