• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

E lumtur në krah të Fisnikut, Fjolla Morina ndan këto momente me biznesmenin me dedikimin më të veçantë

Pasi pranoi lidhjen e dashurisë me biznesmenin Fisnik Syla, Fjolla Morina nuk ka rreshtur së ndari momente të ndryshme me njeriun që i ka marrë zemrën.

Së fundmi ajo ka publikuar në llogarinë e saj disa foto në studio me Fisnikun, krah të cilave ka shkruar: “Vendi më i lumtur në planet është ai me ty”.

Në fotot e publikuara dyshja shfaqen të dy të qeshur krah njëri-tjetrit. Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë Fjolla mori propozimin për martesë nga Fizniku, i cili i dhuroi këngëtares një buqetë me trëndafila dhe unazën mbi të. Morina i dedikoi gjithashtu fjalët më të ndjera duke pohuar se në dashuri fiton ai që qëndron./revistawho.com