• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

E kuruar deri në detaje, poza e Anxhelinës në dokumentet e identifikimit do iu habisë të gjithëve

Prej disa javësh, Anxhelina Hadërgjonaj ka treguar se po shijon jugun e Shqipërisë, pasi karantinën vendosi ta kalojë në Shqipëri pranë familjarëve të saj. Bukuroshja ka ndarë momente të ndryshme me ndjekësit, ndërsa në postimin e fundit në ‘Instastory’ ka treguar foton dhe firmën e saj në kartën e identitet që mban në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

“Duhet të punoj më shumë me firmën time”, ka shkruar Anxhelina, duke treguar se nuk arrin ta shkruajë asnjëherë siç duhet.

Megjithatë ajo çfarë bie në sy është pamja e kuruar deri në detaje dhe mjaft tërheqëse e Anxhelinës në foto. Me siguri të gjithë do donin të dilnin aq mirë në dokumentet e tyre të identifikimit ashtu si Anxhelina./revistawho.com