• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

E konfirmuar! Loredana dhe Mozzik janë ribashkuar dhe ky dokumentuar i thotë të gjitha

Loredana ka publikuar sot dokumentarin mbi jetën dhe karrierën e saj muzikore, një dokumentar që hedh dritë edhe mbi marrëdhënien e saj me Mozzik. Pas shumë spekulimeve se dyshja janë ribashkuar, Loredana e konfirmon këtë me pamjet ku ata shfaqen si një familje shumë e lumtur bashkë me vajzën, Hanën. Gjatë dokumentarit, Mozzik tregon se ndarjen e bënë të madhe mediat, duke lënë të kuptohet se ka qenë thjesht një krizë në çift.

“Kam pasur gjithmonë dëshirë të martohem sa më shpejt. Mendoj se gjithçka që na ka mbajtur bashkë është se kemi jetuar shumë gjëra bashkë. Loredana është ndryshe nga femrat e tjera.
Sa i përket ndarjes që ka ndodh më shumë e kanë bërë mediat, gazetat që kanë shkruajtur. Kanë folur e kanë shkruajtur gjithçka”-shprehet Mozzik.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)