• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E KONFIRMUAR/ Bes Kallaku gati për ‘show-n’ e tij

I ftuar në emisionin e mëngesit tek ‘Ora News’, Bes Kallaku ka konfirmuar për rë gjithë se është gati të fillojë show-n e tij. Bashkëpunëtor të ngushtë do të ketë aktorin tjetër, Erion Isai. Të dy vinë nga spektakli i njohur i humorit ‘Portokalli’ e të shumtë janë ata që mezi presin t’i shohin përsëri në ekran. Ata do të jenë edhe bashkëprezantues me Ardit Gjebrean, Nevina Shtyllën dhe Arjola Shehun në ‘Kënga magjike 2017’.