• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

E kishit parë Elitën kaq në formë sa sot? (Me siguri jo)

Ndonëse vetëm disa muaj më parë u bë nënë për herë të dytë, Elita Rudi është rikthyer tejet në formë ne trupin e saj. Së fundmi ajo ka treguar se fundjava e ka gjetur në natyrë, aty ku ka pozuar me kostumin sportiv që i nxjerr në pah fromat fizike.

Në këto momente relaksi nuk mund të mungonin dhe dy të vegjëlit e saj, Zëri dhe Bota, që provojnë së bashku me mamin çdo eksperiencë të re.

“Ditë e bukur”, ka shkruar Rudi krah fotove ku ka shijuar gjelbërimin dhe përqafimet e fëmijëve./revistawho.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi)