• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E keni parë me dhjetra herë, ja detaji që ju ka shpëtuar nga videoklipi i Jennifer Lopez

E kemi parë dhe kemi shijuar me dhjetra herë videoklipin e këngës ” Papi ” të divës së muzikës Jennifer Lopez, por ky detaj na ka shpëtuar të gjithëve.


Në një foto që qarkullon në rrjet, një sy i mprehtë dallon qartë se këpucët e Jennifer nuk kanë qenë të njëjta gjatë gjithë videoklipit edhe pse ajo nuk e ka ndryshuar veshjen.
Në fillim të videoklipit shfaqet me taka të larta bezhë ndërsa në momentin e koreografisë kur asaj i është dashur të kërcejë duket se ka veshur një palë këpucë po në këtë ngjyrë por me takë shumë më të ulët./revistawho.com
Pavarësisht se takat janë një domosdoshmëri sidomos kur vjen puna për personazhe të këtyre niveleve, ato nuk janë aspak të rehatshme as për Jennifer./revistawho.com