• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E keni menduar ndonjëherë si do dukeshin meshkujt më të pashëm të Hollivudit nëse do ishin femra!

Shumë prej nesh i shohin meshkuj e famshëm si standarde të burrërisë dhe bukurisë dhe asnjë fuqi në tokë nuk mund t’ua heqë atyre këtë gjë.  Edhe nëse një ditë, ata do të duhej të luanin role femrash, të gjithë sytë do të ishin akoma tek ata. Edhe pse standardet e bukurisë të burrave dhe grave duket sikur  janë kaq të ndryshme, ndryshimi i gjinisë së tyre, ka të ngjarë që ta bëjë pamjen e tyre edhe më tërheqëse.

Siti i njohur “Bright Side” e ka lëshuar dorën dhe fantazinë dhe na ka sjellë këto imazhe tepër argëtuese, nëse yje si Leo Di caprio, Bradley Cooper, Keanu Reeves, Jason Momoa do të kishin lindur  gra. Dhe jemi befasuar vërtetë. Shumë prej tyre duken më bukur si femra se si meshkuj. Burimi: Bright side/ revistawho.com