• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E ka prindi këtë të drejtë apo jo? Përgjigja e Amit ndaj ndjekëses se përse nuk e shfaq vajzën

Është një pyetje që u bëhet shpesh personazheve të njohur, herë pse nuk tregojnë burrin e herë pse nuk shfaqin fëmijët.

Kur vjen fjala tek këta të fundit çështja është disi me sensitive se fundja ata janë të mitur dhe nuk kanë aq lidhje me famën e prindërve.

Amarda Toska është një nga ato personazhet që nuk preferon që në rrjetet e saj të ketë shpesh foto të fëmijëve dhe nuk është se ka ndonjë arsye specifike për këtë gjë.

E pyetur në Instastory se përse ia fsheh fytyrën vajzës, ajo ka publikuar këtë foto ku shkruan:

“E fsheh kur dua dhe e tregoj kur dua e dashur”. Fundja prindi e ka kaq të drejtë mbi fëmijën e tij apo jo?!/ revistawho.com