• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Instant Articles, Lajme

E gjetëm pozën perfekte të plazhit që të tregon më të gjatë e më të hollë

Fotot janë çelësi i pushimeve të bukura dhe ne kemi idenë më të bukur për t’iu treguar, nëpërmjet personazheve publikë. Gocat e ekranit në pushimet e tyre (ose jo) kanë realizuar shumë foto dhe veçanërisht një pozicion mesa duket është i preferuari për to. Që të sheshosh barkun kur je e veshur me rrobabanjo, por edhe për të treguar hijeshi, e duke vënë fokusin tek fiziku, mund të ngresh duart lart në pozicione të ndryshme. Përkul pak gishtat me delikatesë, kryqëzon krahët, ka shumë e shumë metoda. Ju vetëm duhet të zgjidhni të preferuarën. Me anë të fotove po ju tregojmë edhe shembujt që japin VIP-at./revistawho.com