• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

E ëma e Flor Mumajesit ndahet nga jeta

Kantautori i njohur Flor Mumajesi ka humbur nënën e tij pas një beteje të gjatë me problemet në zemër. Lajmi është bërë i ditur nga burime pranë tij për ‘Top Albania Radio’. Mësohet se sot nëna e Florit po përcillet për në banesën e fundit.

Prej kohësh ajo ka vuajtur nga problemet me zemrën dhe së fundmi ishte shtruar në spital për këtë aryse.

Redaksia e ‘RevistaWho.Com’ i dërgon ngushillime të ndjera Florit dhe familjes së tij në këtë ditë të vështirë./revistawho.com