• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E egër si Tika Camaj…

Modelja karriera e së cilës po zhvillohet jashtë vendit, Tika Camaj, nuk rresht së provokuari në rrjete sociale. E shohim në foton e saj më të fundit në të cilën shfaqet seksi dhe mjaft e egër në të njëjtën kohë. Të jetë vërtetë kaq e egër modelja?

tikaa

Leave a Reply