• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

E dini që ky djali i vogël sot është një artist shumë simpatik?

Nga sytë nuk e gjen dot, nga flokët ca më pak. Asgjë në tiparet e djaloshit në foto nuk të adreson tek Dren Abazi, që sot është ka hapur arkivën dhe na ka qirasur  me një foto të plot 31 viteve të shkuara, ku nuk duket më shumë se gjashtë ose shtatë vjeç. Jo, jo nuk do t’ju hyjmë llogarive të moshës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dren Abazi (@drenabazi)

Dreni ngelet një nga arstitët më simpatikë (vëmë bast që vajzat janë dakord me ne) dhe me vitet paska marrëdhënien klasike të shumicës së burrave: sa më shumë kalojnë aq më sharmantë bëhen, edhe pse te kjo foto Dreni është thjesht një çunak, që po mos ta dinim nga ‘story’ i kujt e morëm, s’do t’ia gjenim dot identitetin. Ju e gjetët dot që në fillim?/revistawho.com