• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

E diela sportive dhe me flokët rrëmujë e Alketa Vejsiut, moderatorja shfaqet më thjeshtë se asnjëherë

Moderatorja Alketa Vejsiu është dalluar gjithmonë për imazhin e përsosur që ka krijuar në publik. Ajo shfaqet në çdo dalje të saj e kuruar deri në detaj. Mirëpo, pak minuta më parë, Alketa ka publikuar në ‘Instagram’ një foto shumë të thjeshtë. Moderatorja është e veshur sportive dhe me flokët rrëmujë siç i cilëson vetë ajo. ‘E dielë me flokët rrëmujë! S’ka më rehat! Të dielë të bukur të gjithëve!’, shkruan Vejsiu.

Kujtojmë që së fundmi, moderatorja është e angazhuar me spektaklin ‘Në kurthin e Piter Pan’, i cili transmetohet çdo të hënë në ‘Tv Klan’. /revistawho.com