• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

E diela në shtëpi, reshje shiu pothuajse gjithë ditën

Dita e sotme do të kushtëzohet nga mot i vrenjtur dhe i freskët, ndërsa pas orës tre priten reshje shiu në të gjithë vendin. Reshjet do jenë me intenistet të mesëm e të ulët dhe do vazhdojnë deri ditën e nesërme e pothuajse gjithë javën. Ndërsa temperaturat mbeten në po të njëjtat vlera si ditët e kaluara dhe me një rritje të lehtë në vlerat maksimale me 1 gradë celcius./revistawho.com