• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

E diela me diell dhe temperatura të larta, ja sa do të arrijnë

Shqipëria përgjatë kësaj fundjave parashikohet të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike, ku do të mbajë mot me diell, kthjellime dhe pjesërisht me re.

Mot i kthjellët e me diell pritet të mbajë përgjatë ditës së diel. Temperaturat parashikohet të lëvizin prej 10 deri në 27 °C/revistawho.com