• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

E diela e Majlinda Bregut pranë familjes, ish-ministrja publikon foton e rrallë me të birin

Majlinda Bregu njihet për arritjet e saj në politikë, por dimë më pak kur vjen puna te jeta familjare. Megjithatë kohët e fundit, duket se ka filluar të zbulojë më tepër për veten jashtë kornizave të politikës. Në profilin e saj në ‘Instagram’ ka publikuar pak minuta më parë një foto të veçantë krah djalit të saj. Duket që pushimet për Majlindën kanë nisur dhe gjithçka i kushtohet familjes. “Dashni”,-ka shkruar ajo krahas fotos në fjalë, pa komentuar më shumë e duke lënë portretin të shfaqë lumturin e saj prej nëne./revistawho.com