• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

E ç’na duhet tapeti i kuq? Ajo që është yll shkëlqen dhe nga shtëpia

Edicioni i 26-të i “Critics’ Choice Awards” u realizua virtualisht si çdo event i kohëve të fundit për shkak të vazhdimësisë së Covid -19. Të dielën, yjet veshën veshjet e tyre më të mira dhe pozuan të zbukuruara ngë shtëpitë e tyre. Disa nga emrat që morën vëmendje ishin Amanda Seyfried, Kaley Cuoco, Angela Bassett dhe Gal Gadot.

E bukura ishte që shumica e yjeve ishin në një mendje dhe kishin zgjedhur pantallona, jumpsuit, apo kostume, ndërsa fustane pamë më pak. Më tej ju tregojmë me galerinë e fotove si u veshën yjet e Hollywood./revistawho.com