• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

E bija feston ditëlindjen, Monika e uron nga brenda shtëpisë me banorët dhe një surprizë

Vajza e Monika Lubonjës feston sot ditëlindjen dhe e ëma nuk është me të fizikisht për ta uruar e festuar. Por as nga shtëpia e BBV nuk e la pa surprizuar. Me jastëk dhe me peshqir, ajo formoi në tokë emrin e së bijës, një zemër dhe numrin 100, ndërsa më vonë me gota në duar bashkë me banorët i këndoi këngën e ditëlindjes.

Videot janë shpërndarë dhe kanë emocionuar publikun njësoj me Tean./revistawho.com