• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

“E bekuar për njerëzit që rrethohem”, Marina Vjollca ndan foton më të bukur nga 30-vjetori i saj

Ditën e djeshme, moderatorja e njohur, Marina Vjollca ka festuar 30-vjetorin e saj. Në llogarinë e Marinës kanë mbërritur një sërë urimesh nga njerëzit më të dashur dhe ndjekësit besnikë ndër vite. Luana ka ndarë disa video duke festuar pranë motrës së saj, ndërsa së fundmi vetë Marina ka publikuar një foto e rrethuar nga lulet.

“E bekuar nga zoti për njerëzit që rrethohem. Mirënjohëse pafund për çdo urim që më keni bërë. Ju dua”, ka shkruar moderatorja krah postimit të fundit ku është e rrethuar nga lulet e shumta.

Edhe në këtë postim nuk kanë munguar komplimentet e ndryshme nga fansat e Marinës, të cilët kanë vënë në dukje se moderatorja vazhdon të mbetet po aq e bukur sa më parë./revista.com