• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

E akuzojnë për ndërhyrje në fytyrë, Khloe Kardashian ka një përgjigje për të gjithë

Fotot e fundit të miliarderes së njohur, Khloe Kardashian kanë ngjalluar mjaft diskutime në rrjet. Shumë prej fansave të 35-vjeçares kanë lënë një sërë komentesh duke e akuzuar për ‘photoshop’ dhe ndërhyrje në fytyrë në postimet e fundit.

Duket se pas gjithë këtyre momenteve, Kardashian nuk ka mundur të qëndrojë pa reaguar, ndaj ka vendosur t’i kthejë përgjigje publikisht një prej ndjekësve që e pyeste pse dukej aq ndryshe në fotot e fundit.

“Nga transplanti i fytyrës i përjavshëm sigurisht”, ka shkruar Khloe duke ironizuar të gjithë fansat që e kane akuzuar për ndërhyrje. Kjo përgjigje ka marrë menjëherë vëmendjen e të gjithëve, të cilët kanë nisur t’i shkruajnë sërish Kardashian në llogarinë e saj./revistawho.com

View this post on Instagram

The Mondayest Thursday ever 🤪

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on