• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Dyshja më e mirë e të gjitha kohërave”, çfarë ka dashur të thotë Getoar Selimi me postimin e fundit?

Reperi i njohur, Getoar Selimi ka treguar së fundmi me anë të një postimi në ‘Instastory’ se shumë shpejt do të sjellë një bashkëpunim me Majk.
“Si gjithmonë edhe kësaj here, po e djegim lojën, përndryshe veç lodhesh. Së shpejti, dyshja më e mirë e të gjithave kohërave”, ka shkruar Selimi në postimin e fundit në ‘Instastory’.
Artisti nuk ka ndarë asnjë detaj tjetër se për çfarë bëhet fjalë, megjithatë nuk do të ishte çudi që Getoar Selimit dhe Majk të sillnin një bashkëpunim po aq të suksesshëm sa ‘Malena’./revistawho.com