• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dy vajza me superforma zgjedhin të njëjtat bikini. Kujt i shkojnë më shumë Luana Vjollcës apo Kylie Jenner?

Luana Vjollca dhe Kylie Jener janë dy vajza të cilat gëzojnë forma fizike të përkryera. Ato dallojnë për gjoksin dhe të pasmet perfekte të cilat shpesh herë i ekspozojnë duke veshur bikini. Por askujt nuk ja merrte mendja se dy vajzat do të zgjidhnin të vishnin të njëjtat bikini.

E para ishte Luana e cila gjatë pushimeve në Mykonos publikoi një foto me bikini trup lejla, me shkëlqim të cilat e bënin të dukej një bombë e vërtetë. E ndërsa tani Kyle Jenner teksa po promovon produktet të cilët do të hedhë në treg të premten ka publikuar foto ku shfaqet me të njëjtat rrobabanjo dhe flokët bionde.

Duhet të pranojmë që të dyja duket në superformë, por kujt mendoni se i shkojnë më shumë?