• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dy këngëtaret e njohura shqiptare nuk janë përfolur kurrrë për miqësi, por e kundërta ndodh me vogëlushët e tyre (FOTO)

Shumë prej këngëtarëve më të njohura shqiptare prej më shumë se një viti janë bërë nëna. Ato janë duke kaluar disa nga ditët më të bukura, pranë vogëlushëve të tyre.

Në fakt pikërisht mëmësia duket se i ka lidhur edhe më shumë me njëra tjetrën bukuroshet e skenave shqiptare. Bëhet fjalë konkretisht për Nora Istrefin dhe Argjentina Ramosaj-n. Edhe pse të dyja vajzat nuk janë përfolur ndonjëherë për miqësi të ngushtë me njëra tjetrën, fëmijët e tyre po bëjnë të kundërtën. Vajza e Nora Istrefit, Renee dhe djali i Argjentinës, Noah janë fotografuar në Prishtinë duke kaluar një kohë mjaft të këndshme me njëri tjetrin në një kënd lojërash.

Siç bën me dije portali ‘Prive’, ka qenë pikërisht vëllai i Robert Berishës, Patrisi ai i cili ka fotografuar këtë moment mjaft të bukur për të dy vogëlushët. /Blitz.al/

renee

CLOSE
CLOSE