• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Duke soditur natyrën, Argjentina Ramosaj tregon me këto pamje pasionin e të voglit të saj

Këngëtarja e njohur, Argjentina Ramosaj ka treguar me anë të postimeve të ndryshme rutinën e saj pranë bashkëshortit dhe djalit të tyre të vogël. Së fundmi ajo ka publikuar një foto të vogëlushit, i cili rritet dita ditës dhe duket se ka nisur t’i zbulojë pasionet e tij të para.

Në videon e publikuar duket se i vogli ka nisur të fotografojë natyrën në të cilën gjendet me aparatin në duar.
Kujtojmë se prej disa vitesh, Argjentina është shkëputur pjesërisht nga muzika duke i kushtuar më shumë vëmendje familjes së saj./revistawho.com

View this post on Instagram

😊

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on