• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Duke shijuar shëtitjet me kuaj nën rrezet e diellit, Blendi Fevziu ndan këtë momet të ëmbël me shoqëruesen e tij më të mirë

Të dielën plot diell të vjeshtës, gazetari i njohur, Blendi Fevziu ka zgjedhur ta kalojë në natyrë me vajzën e tij të vogël, Alis. Ai ka ndarë në llogarinë e tij një foto ku shfaqet së bashku me vogëlushen mbi kuaj, duke shijuar këtë sport dhe gjithë natyrën përreth.

“E dielë”, ka shkruar Blendi krah postimit të fundit në ‘Instagram’, ku duket se shoqëruesja e tij më e mirë mbetet Alis dhe ku nuk kanë munguar pëlqimet e shumta nga ndjekësit e gazetarit. Kujtojmë se disa ditë më parë e vogla kishte ditëlindjen dhe familja ishte kujdesur të festonte siç duhej mes shumë tollumbacesh që mbanin emrin e Alis kudo nëpër shtëpi./revistawho.com

View this post on Instagram

E diel…

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on