• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Dua vazhdon pushimet me familjen e të fejuarit dhe shijon plazhin me kunatën

Dua Lipa ka ndërprerë pak punën për muzikën (edhe pse këngë të saj po dalin ende) e po pushon siç i ka hije sa në një vend në tjetrin. E pamë në jug të Shqipërisë teksa pushonte me familjen, miq të ngushtë dhe partnerin, Anwar Hadid, ndërsa tani e ka radhën familja e partnerit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Nga fotot e fundit kuptuam se Dua i ka zhvendosur pushimet te familja e Anwar, pasi u shfaq me Bella Hadid në disa foto, e në të tjera me miq dhe familjarë. Epo mesa duket kjo verë paska shumë argëtim për Duan, që lidhjen e ngushtë me modelet e njohura e ka shprehur dhe në intervista, ku ka theksuar se ka raport shumë miqësor me to edhe si kunata./revistawho.com