• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Dua të heq protezat në gjoks”, del biseda private e Rozi Radit me kirurgun… (FOTO)

Siç dihet dhe e ka pranuar publikisht, karizmatikja Rozana Radi ka bërë një ndërhyrje në gjoks, për zmadhimin e tij. Dekolteja e Rozit është e njohur teksa nuk lë rast pa e ekspozuar atë. Por, diçka ka ndodhur dhe së fundi me sa duket, Rozi kërkon të heqë dorë nga gjoksi i madh. Në një bisedë private të publikuar në media, Rozana Radi i ka shkruar mjekut i cili u kujdes me operacionin e parë, duke i vendosur protezat zmadhuese. Si për ta çdramatizuar situatën këngëtarja i shkruan me humor se nuk e mban mend çfarë numri ka patur para ndërhyrjes. Por përgjigjia e mjekut duket më pikante! A do ta zvogëlojë sërish gjoksin Rozi? Çfarë s’bën vaki… mbetet për t’u parë!/ Lapsi.al

rozi radi