• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Në shtëpinë e...

Dua Lipa “ndahet” nga prindërit, blen shtëpinë e saj (FOTOT)

Me një karrierë të suksesshme dhe me fitimet nga koncertet e shumta, Dua Lipa ja ka dalë të blejë një apartament të sajin personal. Lajmin e bëri të ditur vetë këngëtarja shqiptare në Instagram. “Ditë të lumtura. Shtëpia ime”, -shkruan Dua teksa ka postuar në Insta Story edhe një video ku shihet me prindërit të cilët po shikojnë shtëpinë e re të vajzës së tyre./revistawho.com