• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dua Lipa ka një artiste shqiptare të preferuar: Ajo është shumë e mirë

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, është një nga artistet më të njohura dhe të suksesshme.
Pavarësisht sukseseve të saj, artistja nuk e ka harruar kurrë origjinën e saj.
Në një intervistë që ka zhvilluar ajo ka folur për shumë gjëra rreth vetes përfshirë këtu konceptin e saj të lirisë dhe marrëdhënien me babain e saj, Dukagjin Leka.
Dua ka treguar gjithashtu se ka njohur shumë artistë shqiptarë gjatë festivalit të “Sunny Hill Festival”, por njërën prej tyre e ka veçuar si artiste tepër të mirë.
E pyetur mga publiku nëse e njihte Elvana Gjatën, ajo u shpreh se po. Dhe jo vetëm kaq por edhe e pëlqen si këngëtare dhe artiste. “Po, Elvana Gjata gjithashtu është shumë e mirë”, u shpreh ajo.
Kujtojmë se Dua ka marrë vendimin drastik ditën e djeshme, duke hequr çdo postim nga profilin i saj i ‘Instagramit’.