• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dua Lipa i përgjigjet akuzave për ‘photoshop’ në fotot e fëmijërisë, publikon pamjet e ëmbla

Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar për përdorim të ‘photoshop’ në fotot e fëmijërisë për t’i bërë buzët të duken më të trasha. Por këtë herë, ajo ka zgjedhur të reagojë dhe jo të qëndrojë e heshtur. Krahas një albumi fotosh shumë të ëmbla Dua ka shkruar: “Njerëzve që thonë se përdor ‘photoshop’ në fotot e fëmijërisë që buzët të më duken më të trasha, dua t’ju them se jeni të çmendur. Nuk më besohet që po detyrohem të mbroj veten. Ju njerëz jeni jashtë kontrolli”.

Krahas mesazhit të drejtëpërdrejtë, Dua arriti të zbukurojë ditën e ndjekësve të saj, të cilët i kanë pëlqyer shumë imazhet e vjetra të këngëtares. / revistawho.com