• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dua Lipa dhe Gigi Hadid tashmë shoqe të ngushta, ja çfarë i thotë modelja këngëtares shqiptare

Kur Dua Lipa dhe Anwar Hadid bënë publike lidhjen e tyre, të gjithë ishin kuriozë të dinin marrëdhënien e saj me dy motrat supermodele të Anwar, Gigi dhe Bella. Për këtë, mjafton të kontrollosh pak në ‘Instagram-in’ e Duas dhe menjëherë kuptohet se ajo dhe Gigi Hadid shkojnë shumë mirë bashkë. Në pothuajse çdo foto të këngëtares shqiptare, kunata e saj nuk lë pa shprehur pëlqimin dhe dashurinë për të. Në postimin e fundit, Gigi ka komentuar me një fjalë të vetme që shpreh çdo gjë: “Dashuri”. Me siguri Gigi dhe Dua kanë kaluar kohë bashkë dhe janë afruar shumë me njëra-tjetrën. E njëjta gjë shkon dhe për mamanë e Anwar, ndërsa përsa i përket Bella-s, ende nuk dihet se çfarë mendimi ka për lidhjen e re të vëllait apo për kunatën e saj./revistawho.com