• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dua Lipa dhe Bella Hadid hapin zyrtarisht sezonin e fotove me bikini duke shijuar rrezet e diellit

Vera duket se ka ardhur tanimë dhe personazhet e parë të njohur ndërkombëtarë që kanë nisur të pozojnë me rroba banje kanë qenë Dua Lipa dhe Bella Hadid. Dua ka ndarë disa pamje nga oborri i shtëpisë së saj në Londër, duke treguar se po i shijon maksimalisht rrezet e diellit, ndërsa dhe Bella ka ndarë një pozë mjaft tërheqëse me bikini në llogarinë e saj.

Komentet e ndryshme nuk kanë munguar dhe siç duket nga pamjet, vajzat janë gati për ta shijuar verën 2020. Nëse jeni në mëdyshje se si të pozoni apo çfarë rroba banjo të blini, atëherë hidhini një sy fotove më poshtë./revistawho.com