• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Drini Zeqo, kthehet në “Opinion”

image

image
Drini Zeqo, gazetari dhe moderatori i disa programeve të suksesshme në ekranet shqiptare, pas përvojës 1-vjeçare si drejtues i “Dancing With The Stars” dhe “Tu Si Que Vales” në “Vizion Plus”, është kthyer sërish në shtëpinë e tij të vjetër, “Tv Klan”. Zeqo, është bërë sërish pjesë e redaksisë së programit “Opinion”, fakt të cilin e provon përmes një postimi në ‘instagram’, vetë autori dhe moderatori i këtij programi, Blendi Fevziu.

Leave a Reply