• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Drake zhgënjen fansat, anulon koncertet për të qëndruar me J.LO

Lajme të këqija për fansat e Drake! Reperi ka shtyrë datat e koncerteve në Mbretërinë e Bashkuar dhe Europë. Shkak për këtë është bërë Jennifer Lopez. Sipas Hollywood.Life Drake ka vendosur të shtyjë datat e koncerteve për të kaluar më shumë kohë me Jenniferin. Fansat kanë mbetur të zhgënjyer pasi reperi nuk njihet për veprime të tilla. Mesa duket lidhja me Jennifer-in është më serioze seç mendohej, përderisa ai ka vendosur të shtyjë edhe koncertet për të./revistawho.com