• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Drake puth në buzë një të mitur, fansat kthehen kundër reperit

Pak ditë më parë në një nga koncertet e tij, Drake ngjiti në skenë një fanse. Siç e ka bërë traditë, ai e puthi atë në buzë dhe kjo mjaftoi që të gjithë t’i vihen kundër. Vajza në fjalë ishte minorene dhe nga videoja që po qarkullon në rrjetet sociale, duket se reperit i ka pëlqyer ky fakt. Ai nuk ka nguruar ta përkëdhelë nga qafa dhe më pas t’i japë puthje në buzë.
“Drake është i neveritshëm, vajza i tha se është nën moshë”.
“Ai duhet të shkojë në burg”.
“Nuk mund të kënaqesh me gjoksin e një të miture”, janë këto disa nga komentet që shoqërojnë videon./revistawho.com