• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Drake ngacmon Nicki Minaj me mesazhe pas ndarjes, shqetësohet J.Lo

Ka kaluar vetëm një ditë nga lajmi i ndarjes së Nicki Minaj me Meek Mill dhe Drake ka filluar t’i dërgojë Nicki-t mesazhe. Burime pranë reperit shkruajnë se pasi ai e mori vesh për ndarjen e tyre i ka dërguar disa mesazhe Nicki-t. Ai do të sigurohet që ajo është mirë dhe Meek nuk e ka lënduar. Mediat e huaja shkruajnë se Jennifer Lopez është shqetësuar nga kjo gjë. Sipas HollywoodLife Jennifer nuk ka pse të shqetësohet sepse Nicki për Drake është si motër, është familje. Ata janë shokë prej pesë vitesh dhe ai do t’i qëndrojë pranë në këto çaste. Shpresojmë që Jennifer Lopez ta kuptojë këtë.