• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Drake “kërcënohet” nga ish i dashuri i këngëtares

Drake dhe Jennifer Lopez kanë mirëpritur 2017-ën së bashku dhe madje raportohet se ata janë ngjitur në skenë së bashku, duke shtuar më tej thashethemet për një romancë mes tyre.

Sipas “Hollywood Life”, reperi e adhuron këngëtaren 47-vjeçare por ai është i kërcënuar nga ish i dashuri i saj, Casper Smart.

Nëj burim për uebsajtin ka deklaruar: “Casper mund të mos jetë i pranishëm në jetën e JLO momentalisht por Drake mendon si ai është pjesa e saj në një farë mënyre dhe si pasojë marrëdhënia e tyre mund të jetë një dështim”.

Lopez dhe Smart kanë disa vite që shoqërohen me njëri-tjetrin por marrëdhënia e tyre mori fund në gusht në vitit 2016.

Një burim i brendshëm ka thënë: “Casper i di të gjitha butonat e JLO. Njeh trupin e saj, zemrën dhe çdo gjë por kjo gjë e bën paksa nervoz Drake. Gjithashtu marrëdhënia e tyre jo e rregullt pasi janë ndarë dhe janë bashkuar disa herë e bën Drake akoma më dyshues për romancën e tij me këngëtaren”.