• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Drake dhe Jennifer Lopez kapen duke kërcyer së bashku (VIDEO)

Duket se dyshja Drake dhe Jennifer Lopez nuk e kanë më problem të shfaqin dashurinë e tyre. Ata janë kapur duke kërcyer, puthur e përqafuar në një event ditën e djeshme ku në fund janë shpallur edhe Mbreti dhe Mbretëresha e mbrëmjes. Dy ditë më parë çifti postoi edhe një foto në Instagram të përqafuar duke konfirmuar kështu lidhjen e tyre. 

https://www.instagram.com/p/BOo70cpDpBn/