• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Drake ‘çmendet’ pas J.Lo-s, i dhuron varëse diamanti (FOTO)

Janë padyshim çifti më i përfolur. Lidhja e tyre u komentua shumë në media dhe askush nuk e priste që një ditë t’i shihte bashkë. Bëhet fjalë për Drake dhe J.Lo të cilët tashmë e kanë konfirmuar lidhjen e tyre (Lexo këtu). Sipas People.com reperi i ka dhuruar së fundmi një varëse diamanti 100.000$. Siç shihet në një foto të publikuar nga Jennifer në Instagram ajo e ka vendosur varësen në qafë një javë më parë në Las Vegas./revistawho.com