• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Instant Articles, Lajme

Dorian Ramaliu së shpejti baba, jep lajmin e bukur me partneren në krah

Dorian Ramaliu zbuloi sot lajmin e bukur të pritjes së ëmbël krah fotove më të bukura me partneren e tij.

“Të bekuar nga Zoti dhe më të lumtur se kurrë. Iva të dua akoma më shumë”,-shkruan ai krah fotove në ambjentet e shtëpisë, me foton e parë e bebit në barkun e mamit.

Lajmin dukshëm moderatori i ‘Fiks Fare’ ka pritur ca muaj që ta bëjë publik, por gëzimi për foshnjën që së shpejti do vijë në jetë./revistawho.com