• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Doria Rogland mbetet mbështetësja më e madhe e Meghan Markle dhe Harry-t

Doria Rogland, mamaja e Meghan Markle ka qenë një nga mbështetjet më të mëdha të çiftit të njohur, pas çdo vendimi që ata kanë marrë.

Pak javë më parë, Meghan dhe Harry vendosën të shkëputen nga pallati mbretëror për të pasur një jetë më të thjeshtë duke punuar vetë. Pas këtij vendimi erdhi dhe mbështetja e Princ Charles, i cili u shpreh se do t’i ndihmonte financiarisht Markle dhe Harry-n.

Së fundmi është zbuluar se Doria, mamaja e Megjan ka qëndruar me të bijën në Canada, teksa Harry ndodhej ende në Londër. Ragland është gjendur gjatë gjithë kohës pranë vajzës së saj, duke treguar kështu edhe raportin e tyre mjaft të ngushtë.

Nuk dihet nëse Doria gjendet akoma pranë dyshes, megjithatë kujtojmë se Meghan dhe Harry i janë kthyer jetesës së tyre të thjeshtë./revistawho.com