• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Doni të dini ku është Fjolla? Në një dhomë me petale të kuqe

Kur vjen puna tek surprizat, Fisniku nuk rresht së befasuari partneren e tij, Fjollën. Në orët e vona të mbrëmjes këngëtarja ka treguar me disa video dhomën e mbushur plot me petale të kuqe e trëndafila duke zbuluar anën më romantike të Fisnikut.
“Dashuria ime që më bën të lumtur gjithmonë. Faleminderit. Të dua përgjithmonë”, ka shkruar Fjolla krah pamjeve të publikuara. Për ta plotësuar natën romantike nuk ka munguar dhe vaska plot me petale, si për t’i vënë vulën.
Dhe për të qenë të sinqertë deri në fund, Fjolla dhe Fisniku kanë pohuar se janë shumë të lumtur krah njëri-tjetrin, se kanë gjetur dashurinë e vërtetë, e madje se mendojnë edhe zgjerimin e familjes së tyre tashmë./revistawho.com