• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Donaldi hap kutinë e Pandorës, pret dy bileta dhe çon veten në nominim

Donaldi ka hapur kutinë e Pandorës ku si çdo herë ka pasur një dëshirë e surprizë për të dhe një dënim për gjithë banorët. Donaldi nuk nguroi ta hapë dhe arriti të fitojë një udhëtim bashkë me Romeon në disa vende të botës, përfshirë Egjiptin, Tailandën, Parisin, Dubain etj.

Ai u detyrua gjithashtu që të japë 3 emra për t’i çuar në nominim ku përfshiu edhe veten, ndaj automatikisht: Donaldi, Iliri dhe Meridiani janë zyrtarisht në nominim./revistawho.com