• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Donald Trump lë jashtë në të ftohtë Melania-n, ky gjest bën xhiron e rrjetit

Donald Trump njihet tashmë për sjelljet e tij të çuditshme, të cilat kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve jo rrallëherë. Së fundmi ai ka mirëpritur për një takimi politik, ministrin Andrej Babis dhe Monika Babisova të Çekisë.

Ajo çfarë ka rënë në sy ka qenë veprimi i Presidentit Trump i cili është larguar për të hyrë brenda shtëpisë së bardhë, duke lënë jashtë partneren e tij Melania.

Ky veprim i radhës i Donald tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe u komentua shumë nga të gjithë ndjekësit e tij./revistawho.com

CLOSE
CLOSE