• youuinsttaaffccbb
TEST
Bota, Fotot, Lajme

Donald Trump falenderon Shtabin Elektoral. Së bashku do ta bëjmë Amerikën…(FOTO)

Në një postim në rrjetin social Facebook, Donald Trump i ka dedikuar një falenderim shtabit të tij elektoral. Në postimin e tij shkruhej:

“NJË FALEMINDERIT, për të gjithë mbështetësit e mi natën e zgjedhjeve! Disa prej jush kanë pritur shumë orë deri në daljen e rezultateve, ndaj dhe dua t’ju falenderoj që shpresuat tek ne. Së bashku, do ta bëjmë Amerikën të bukur sërish!”

Më poshtë disa fotografi me mbështetësit e tij.

14991392_10158130107115725_7310325155851493494_o 15003452_10158130108485725_1797725553941360993_o 15025116_10158130106920725_2377596387987025797_o 15025152_10158130108850725_5710621091581380258_o 15025359_10158130106010725_5281085620172945962_o 15042023_10158130107095725_7398807832456676983_o 15068414_10158130434245725_7663974350799879679_o 15068524_10158130105530725_1443952672233303920_o 15110275_10158130107400725_170156643173892059_o 15123322_10158130399590725_7372706396348491127_o