• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dojna Mema flet për ‘konfliktin’ me Kelvi Kadillin dhe zbulon risitë e ‘Pop Culture’

Mbrëmjen e sotme është mbyllur sezoni i tretë i ‘Thuaje me pepsi’. Ledion Liço dhe Dojna Mema zbuluan shumë kuriozitete për publikun. Moderatorja e njohur rrëfeu se ka shpesh konflikte me kolegun e saj Kelvi Kadilli, pasi janë në garë për të ftuarit, kush zgjedh më të mirët.

Rezultate imazhesh për dojna mema dhe kelvi kadilli

Ndërsa për sezonin e ri Dojna zbuloi se shumë shpejt do të nisë “Pop Culture”, por këtë herë do të transmetohet në një orar tjetër, tërësisht ekskluziv. Promo do të publikohet shumë shpejt në Top Channel./revistawho.com