• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Djali i Ermal Fejzullahut feston sot ditëlindjen, mami Ariana i dedikon urimin special

Sot në familjen Fejzullahu është një ditë mjaft e veçantë. Ata festojnë ditëlindjen e Artit, i cili ështe edhe gëzimi i pare i këngëtarit Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortes së tij, Arianës. Kjo e fundit ka zgjedhur rrjetet sociale për t’ja uruar ditëlindjen birit të saj me disa fjalë speciale. “Zoti të bekoftë biri im! Gëzuar ditëlindjen”, shkruan ajo krahas dy fotove të së birit.

Çifti Fejzullahu janë prindër të katër fëmijëve, por janë shprehur se dëshirojnë ta shtojnë akoma më shumë familjen e tyre të madhe.