• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dj Pm dhe Sara japin puthjen e parë, pak para se të flenë gjumë…

Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme ka ardhur dhe puthja e parë në këtë Big Brother Vip.

Pas shumë përplasjesh e zënkash, teksa Dj Pm e ka përqafuar Sarën para se të flejë gjumë, kjo e fundit ka vendosur ta puthë në buzë.

Pas këtij momenti Sara u duk e qetë, ndërsa Dj Pm disi i hutuar nga veprimi spontan i Sarës./revistawho.com